Masopust 2012

V sobotu 18. února jsme pořádali masopustní průvod obcí Pošná. Je navýsost potěšitelné, že tato – v loňském roce obnovená – tradice láká stále více účastníků. Právě proto bylo možnné v letošním průvodu zahlédnout mnoho nápaditých masek. Svou roli samozřejmě sehrálo i počasí, které se k nám nebrátilo zády a za celé odpoledne nespadla ani jedna vločka či dešťová kapka. Po samotném průvodu následovalo posezení v Lékárně, kde bylo připraveno občerstvení (guláš, pečené maso). K poslechu a později i k tanci zahrál Standa a jeho banda. Děkujeme všem, kteří se průvodu zúčastnili a také těm, kteří jej přijali a pohostili. Věříme, že si tato znovuobnovená tradice našla své pevné místo v pomyslném pošneském kalendáři akcí. Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii, za jejich poskytnutí děkujeme M. Stejskalové a M. Brothánkovi.